Enter your keyword

Cześć jestem Monia.

Mama dwójki dzieci, żona, trener mentalny i właścicielka psa przygarniętego ze schroniska. Przyszedł czas (być może związany również ze zmianą licznika) i dojrzałam, że czas zrobić coś dla siebie, czas zainwestować w siebie i czas pomyśleć co dalej.

Już jakiś czas temu powstał fp Pasje Mony gdzie umieszczałam moje prace, aktualne zainteresowania i ten kto był tam ze mną od początku wie o czym mówię.

Moją pasją jest rękodzieło i rozwój osobisty.To są dwie pasje, które chce mocno ze sobą połączyć. Moją misją jest wspierać kobiety w ich rozwoju, w dążeniu do celu. Chce pracować nad pewnością siebie i podnosić samoocenę kobiet poprzez trening mentalny.

Gdzie w tym rękodzieło zapytasz… Otóż jest kilka płaszczyzn, z którymi chce pracować. Jedną z nich jest wewnętrzny spokój, który jest wynikiem pewności siebie, obudzeniu w sobie „olbrzyma”, koncentracji, ale też przyzwolenia sobie na porażkę i tu pomoże rękodzieło, które pozwala pracować miedzy innymi nad koncentracją, oczyszcza umysł i daje dużo satysfakcji.

 

Zapraszam do mojego świata