Enter your keyword

Cześć jestem Monia.

Mama dwójki dzieci, żona i właścicielka psa przygarniętego ze schroniska. Przyszedł czas (być może związany również ze zmianą licznika) i dojrzałam, że czas zrobić coś dla siebie, czas zainwestować w siebie i czas pomyśleć co dalej.

Już jakiś czas temu powstał fp Pasje Mony gdzie umieszczałam moje prace, aktualne zainteresowania i ten kto był tam ze mną od początku wie o czym mówię.

Moją pasją jest rękodzieło. Zaczynałam od scrapbookingu, ale średnio się polubiliśmy. Potem poznałam decoupage – byłam wtedy w drugiej ciąży i tu już nastąpiło uczucie – pokochaliśmy się. Jednak ze względu na specyfikę używanych tam preparatów (farby, lakiery) musiałam odłożyć na bok pasję ponieważ nie mam pracowni a trzymanie takich preparatów w zasięgu małego dziecka jest dość ryzykowne.

Jakiś czas temu postanowiłam odświeżyć swoją pamięć i ponownie wyciągnęłam szydełko. Jako nastolatka uczyłam się od mojej mamy, która jest skarbnicą wiedzy. No i przepadłam z kretesem…. każda wolną chwilę siedzę z szydełkiem i tworzę małe i większe przedmioty.

Ostatnio serce moje dzieje pomiędzy szydełko i makramy. Mają coś wspólnego – sznurek.  Zapraszam do mojego świata